Pyt.2. Jak działa blog 365 odpowiedzi?

365 odpowiedzi to, jak wspomniałam, miejsce w którym będę dzieliła się z Wami swoim praktycznym doświadczeniem w sprzedaży rękodzieła.

Blog ten powstał z 2 przyczyn – po pierwsze, oprócz mojej typowo artystycznej, rękodzielniczej pasji, odkąd pamiętam drzemała we mnie również chęć, ale też i potrzeba przekazywania wiedzy i dzielenia się swoim doświadczeniem. Po drugie, od września ubiegłego roku pracuję nad dużo większym projektem, związanym z uczeniem się i rozwojem osobistym, i myślę, że prowadzenie  tego bloga będzie bardzo w tej pracy przydatne!

Wybrałam prostą, przejrzystą formułę bloga:  pytanie-odpowiedz, dzięki temu, jak wspomniałam w pierwszym wpisie, będą tu zawarte same konkrety.

Każdego dnia, przez caluteńki rok, zadam jedno pytanie dotyczące bezpośrednio sprzedaży rękodzieła i każdego dnia odpowiem na nie w kilku zdaniach. Tym sposobem powstanie swoisty bank informacji niezbędnych przy budowaniu rękodzielniczego biznesu.

Aby ułatwić Wam korzystanie z bloga, podzieliłam go na kategorie:

produkt, sprzedaż, motywacja, strategia, treść, pozycjonowanie, fotografia, finanse, marka, sprzedaż, konkurencja, cele, social media, klient

Dam Wam również możliwość zadawania pytań w komentarzach, tak aby moje odpowiedzi były dopasowane również do Waszych potrzeb. Dlatego też, zachęcam Was do komentowania wpisów.

Do jutra!

mTURKUSOWE

Stay tunned

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *