Pyt.157. Jak być konsekwentnym?

Dzisiaj, przepis na konsekwencję działania!

Która to konsekwencja jest niezbędna to tego, byś osiągną swoje rękodzielnicze, biznesowe cele.

Dlatego, krótko i konkretnie, serwuję Ci dzisiaj kolejną ściągawkę, dzięki której łatwiej wdrapiesz się na szczyty swoich zamierzeń i zrealizujesz swoje cele.

Oto 5 kroków do konsekwentnego działania!

kreska

  1. Podejmij decyzję DZIŚ! I niech to będzie konkret. NIE mów, że spróbujesz, że na trochę…podejmij decyzję, że będziesz konsekwentny w swoim działaniu do momentu, aż osiągniesz swój cel. Obiecaj sobie dziś, że będziesz działał zgodnie ze swoim planem, ze swoimi założeniami i nic Ci w tym nie przeszkodzi.
  2. Zadeklaruj, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na realizację tego celu. Nic na siłę, w konsekwentnym działaniu również potrzebna jest równowaga. Nie samym biznesem i rękodziełem człowiek żyje. Masz rodzinę, przyjaciół, potrzebujesz tez czasu dla siebie. Złóż zatem rozsądną deklarację, ile dziennie jesteś w stanie przeznaczyć na konsekwentne, biznesowe działania. Następnie wywiąż się z niej!
  3. Zrób plan działania i plan dnia. Zapisz go.
  4. Trzymaj się planu dnia! To jest własnie konsekwencja. Masz plan – postępujesz wedle niego, ustaloną ilość czasu codziennie. Gdy czujesz, że odchodzisz od planu – przeczytaj go raz jeszcze i wróć na te tory.
  5. Notuj rezultaty. Te pozytywne notuj dużymi literami. To będzie Cię motywowało i pomagało w codziennym, żmudnym działaniu. Chwal się osiągnięciami, mów o tym, czego udało Ci się dokonać dzięki temu, że jesteś konsekwentny.
  6. Znajdź sobie osobistego „motywatora”. Kogoś, kto Ci szczerze powie, kiedy się obijasz i pomoże Ci się zmotywować do działania, w ciężkich momentach podniesie na duchu i zagrzeje do dalszej pracy.

kreska

Jeśli jest coś, co mogę Ci zagwarantować, to to, że jeśli będziesz konsekwentny, zobaczysz rezultaty.

Nawet jeśli nie będziesz ich widział od samego początku.

Wiem, co mówię.

Codziennie piszę dla Ciebie tego bloga. Konsekwentnie. Z żelazną wytrwałością, choć wcale nie jest łatwo…

…i widzę efekty w postaci coraz szybszego wzrostu ilości Waszych odwiedzin oraz licznika fanów na facebooku <3

kreska

mTURKUSOWE

 

Stay tunned

 

4 odpowiedzi do “Pyt.157. Jak być konsekwentnym?”

  1. Brawo kochana krótko, zwięźle i na temat! Ja muszę w końcu zabrać się do pisania dziennego planu, trzymania się go i rozliczania się z niego 🙂 wiem, że to sprzyja kształtowaniu naszej konsekwencji, więc konsekwentnie wprowadzam właśnie plan do swojego dnia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *